رژلب را میتوان دوست داشتنی ترین لوازم آرایش خانم ها دانست طوری که اگر از هیچکدوم از لوازم های آرایشی استفاده نکنند ولی از رژلب استفاده می کنند. رژلب ها انواع مختلفی دارند، که هر کدام به نوبه خود باعث زیبایی می شود. در این بین رژ لب های مایع به سه دسته اصلی مات، براق و اکلیلی تقسیم بندی میشوند که هر کدام مزیت خاص خود را دارند.

رژلب مات
رژ لب های مات در طی چند سال گذشته محبوبیت فراوانی به دست آورده اند. همان طور که از اسمشان پیدا است این رژلب ها اصلا" براق نیستند و در داخل آن ها مایعی وجود دارد که پس از استفاده خشک می شود و شما به راحتی میتوانید بدون نگرانی از پاک شدن و پخش شدن رژ به آشامیدن و یا خوردن غذا بپردازید. 

رژلب براق 

رژلب های مایع براق یک زمان بسیار مُد بودند البته هنوز هم طرفداران خاص خودشان را دارند، این نوع از رژلب ها برای استفاده در جشن ها و مجلس عروسی مناسب اند. براقیت و درخشندگی این مدل از رژ لب باعث جلب توجه بیشتر اطرافیان به شما می گردد. 

رژلب اکلیلی
رژلب های اکلیلی درخشندگی بینظیری دارند زیرا داخل آن ها اکلیل وجود دارد، برای اینکه در مراسم عروسی تک باشید میتوانید با استفاده از این نوع رژلب حسابی جلب توجه کنید.

محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

1   2   3   4   5   6   بعدی >>نمایش همه