جستجوی پیشرفته
جستجوی پیشرفته

محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

1   2   3   4   5   6    ...   17   بعدی >>نمایش همه

عرق کردن به معنای واقعی کلمه آزار دهنده است. خصوصاً اگر بوی بدی نیز داشته باشد. هیچ فردی نمی‌خواهد که بدن او بوی بد بدهد. یا زمانی که دست خود را بالا می‌برد زیر بغل او لکه‌دار یا خیس عرق باشد. محصولات ضد تعریق زیادی در بازار موجود هستند و برخی از آن‌ها به‌عنوان بهترین مارک ضد عرق شناخته شده‌اند. اما جلوگیری از بوی بدن و کاهش عرق شدید هدف نهایی تمامی این محصولات ضد تعریق است. مهم‌ترین نکته زمان خرید محصولات خوشبو کننده و ضد عرق این است که باید بدانیم بین دئودورانت ها Deodorant و آنتی پرسپیرانت ها  Anti Perspirant تفاوت وجود دارد.

دئودورانت ها ( خوشبو کننده ها ) به منظور پوشاندن بوی بدن ناشی از تجزیه عرق مورد استفاده قرار می گیرند در حالیکه آنتی پرسپیرانت ها جدای از رفع بوی بد بدن، مانع از ترشح عرق شده و به صورت غیرمسقیم تعریق بدن را کنترل می کنند. بهترین زمان استفاده از استیک ضد عرق بعد از استحمام است.

دئودورانت یک محصول حیاتی برای کاهش بوی بدن، خصوصاً در فصل تابستان است، که در رایحه‌ها و شکل‌های مختلفی مثل رولی، کرمی، اسپری ضد عرق زنانه و مردانه و… وجود دارند. دئودورانت ها به لحاظ فنی فقط سبب خنثی کردن بوی بد ناشی از تجمع باکتری بروی پوست می‌شوند. در حالی‌ که یک محصول ضد عرق می‌تواند موقتاً جریان عرق را سرکوب کند.